Teenused

Meist

We invite you to our Chef’s table «Omakase”. A few formal dining experiences are as revered or as intimidating as omakase, a form of Japanese dining where guests leave themselves in the hands of the chef and enjoy the seasonal, elegant, artistic meal made of the finest ingredients available. You will be part of the kitchen while having an exceptional dining experience.

Autoklaaside toonimine

Toonkiled aitavad kaitsta sõidukite salonge päikesekahjustuste eest, samuti kaitsevad teid klaasikildude eest avariisse sattumisel või kõrvalise eseme klaasi sattumisel.

Toonkile mitte ainult ei muuda auto välimust, vaid kaitseb soovimatute pilkude ja palavuse eest, kaitseb salongi materjale vananemise eest filtreerides välja 99% UV-kiirgusest ning suurendab turvalisust.  Stabiilne toon, mis ei pleeki aastate jooksul. Autoklaaside toonimine lisab privaatsust, kaitseb palava päikese, heleda valguse eest. Annab autole tehasetoonimisega võrdse välimuse kuid lisab ka päikesekaitse.

Hind (alates): €90

Turva- ja dekoratiivkile paigaldamine

Dekoratiivkiled
Kiledega on võimalik luua erinevate materjalide imitatsioone, blokeerida valgust ja läbipaistvust, suurendada privaatsust ja lisada värvi igavavõitu klaaspindadele.

Turvakiled
Kile kaitseb potentsiaalse varguse eest, kuid lisaks sellele pakub see otsest kaitset ka teravate ja ohtlike klaasikildude eest.

Hind (alates): €30

Läbipaistva, kaitse- ja kruusavastase kile paigaldamine

See nähtamatu kaitsekile kleebitakse põrkeraua, rattakaarte ja teiste kereosade peale, mis on eriti vastuvõtlikud kahjustustele.

Hind (alates): €40

Auto tulede lihvimine, poleerimine ja kaitsekile paigaldamine

Autode tuleklaasid kipuvad ajaga tuhmistuma. Mõned lähevad lausa kollaseks ja jätavad mulje, nagu valgust sealt enam läbi ei tulekski. Sellisel juhul ei tasu kohe uusi klaase ostma minna vaid proovida kõigepealt poleerimist.

Ainult poleerides saab taastada tule omadusi, kuid mitte väga pikaks ajaks. Lisaks poleerimisele oleks soovitav ka tuled kiletada. Kiletatud tuleklaas püsib kauem kirkana ja tule omadused ei vähene. Väga tuhmi tuleklaasi puhul on vaja tuleklaas eelnevalt matistada ja poleerida, alles siis saab kiletada.

Hind (alates): €40

Müraisolatsioon

Müraisolatsioon e mürasummutus vähendab auto salongis maantee, mootori, rehvide ja vibratsiooni poolt tekitatud müra. Samuti vähendab müraisolatsioon auto helitehnika poolt tekitatud kaja ja vibratsiooni ning annab parema ja selgema kõla auto helitehnikale.

Hind (alates): €60

Autoelektroonika (videoregistraator jms) paigaldamine

Meie teostame igasuguse auto lisavarustuse paigaldust Teie auto mugavuse ja ohutuse parendamiseks, kuhu kuuluvad nt. parkimissüsteemi ja -andurite paigaldus, autoalarmi, signalisatsiooni ja immobilaiseri paigaldus ja videoregistraatori paigaldus.

Hind (alates): €50